AGFactory

FILM   |   FOTOGRAFIA   |   USŁUGI LABORATORYJNE   |   KONTAKT

FOTOGRAFIA SPECJALISTYCZNA I REKLAMOWA
sesje fotograficzne, fotografia architektury, produktowa, fotografia modowa, fotografia turystyczna, fotografia wiktoriańska, szlachetne techniki, manufaktura fotograficzna


Wykonujemy najbardziej zaawansowane projekty fotograficzne w Polsce. Wykonamy każde zlecenie z zakresu fotografii w najwyższej jakości. Nasi fachowcy to najlepsi eksperci fotografii w Polsce.

Wykonujemy fotografię każdego rodzaju:
- fotografia modowa
- fotografia reklamowa
- fotografia reportażowa
- fotografia dużych obiektów
- fotografia naukowa (astronomiczna, mikroskopowa, rentgenowska, w świetle IR itd.)
- ręcznie wykonywane odbitki w technikach wiktoriańskich (albumina, kolodion, talbotypia, cyjanotypia, dagerotypia itd.)
- wielkie formaty
- portrety, akty, sesje dla modelek, zdjęcia okazyjne (np. ślubne, imprezowe, koncertowe)
- fotografia podróżnicza (w tym także zdjęcia podwodne)

Pracujemy w każdym terminie (sesje nocne, weekendowe, wakacyjne). Polecimy w Klientem w kosmos, jeżeli tam będzie chciał wykonać sesję fotograficzną...

Cena sesji zaczyna się już od 3000 zł netto; pojedyncze zdjęcia reklamowe (przy hurtowym zamówieniu) już od 200 zł/szt. netto; odbitki w technikach wiktoriańskich już od 1500 zł/szt. netto. W celu uzyskania oferty handlowej prosimy o kontakt.

Dedykowana infolinia: 6 0 0 - 5 0 6 - 4 9 7

Możliwa stała współpraca (abonament) lub działania doraźne na zlecenie Klienta. Pomożemy w każdym problemie dochowujšc tajemnicy handlowej!

Copyright © AG Factory Sp. z o.o. 2007-2019